Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Środowiskowy Dom Samopomocy w Bliznem

AKTUALNOŚCI, strona 1:

II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Lesku

Utworzono dnia 09.09.2022

Sportowych emocji na ten rok jeszcze nie koniec... tym razem spotkaliśmy się w Lesku na Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Środowiskowych Domów Samopomocy. Dziękujemy za ten wspólny czas i możliwość aktywnego wypoczynku.

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,ii-turniej-plazowej-pilki-siatkowej-w-lesku

Moc słodyczy

Utworzono dnia 09.09.2022

…czy wiecie że w Jaśle jest MUZEUM LIZAKA? To miejsce oparte o innowacyjny pomysł przedstawienia tradycyjnej produkcji tych słodyczy. Dzięki możliwość smakowania surowców i wyrobów, wąchania aromatów, oglądania prezentacji multimedialnych, dotykania urządzeń i samodzielnego tworzenia lizaków, pobudziliśmy wszystkie możliwe zmysły.

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,moc-slodyczy

III Powiatowy Intergacyjny Turniej Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 26.08.2022

Za nami III Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. Tym razem gospodarzem tego wydarzenia był ŚDS w Brzozowie. Nasza drużyna dzielnie stawała w szranki z innymi uczestnikami ośrodków wsparcia znajdujących się na terenie całego powiatu. Konkurencja była silna ale nie przeszkadzało to w dobrej zabawie... bo grunt to zdrowa rywalizacja :)

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,iii-powiatowy-integracyjny-turniej-tenisa-stolowego

Jesteśmy zainspirowani

Utworzono dnia 25.08.2022

Sami jesteśmy twórcami, więc chętnie odwiedzamy wystawy plastyczne by zainspirować się tym co robią inni. W ostatnim czasie, odwiedziliśmy Centrum Kultury w Jasienicy Rosielnej. Mogliśmy zobaczyć tam prace twórców ludowych z naszej gminy. Kolejna wystawa dotyczyła działalności plastycznej uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wernisaż odbył się na brzozowskim rynku w ramach Podkarpackiego Festiwalu Osób Wyjątkowych.

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,jestesmy-zainspirowani

...do Zdroju

Utworzono dnia 12.08.2022

W środę 10.08. w ramach zajęć turystyczno rekreacyjnych, wyjechaliśmy na wycieczkę do Rymanowa-Zdroju. To miejscowość uzdrowiskowa, położona w powiecie krośnieńskim. W 1876 r. odkryto tam źródła mineralne o silnym stężeniu jodu i żelaza, co spowodowało rozwój tej miejscowości i  budowę pensjonatów. Dzisiaj miejsce to cieszy się olbrzymia popularnością nie tylko wśród kuracjuszy. Liczne fontanny, ścieżki spacerowe, klomby kwietne, sprzyjają doskonałemu relaksowi przyjeżdżającym tam turystom.

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,do-zdroju

Kurs komputerowy

Utworzono dnia 12.08.2022

Od dnia 21 czerwca do 12 lipca tego roku odbył się w naszym ośrodku kurs komputerowy pod nazwą ”Nastaw się na rozwój”. Z dużym zaangażowaniem 12 uczestników poszerzało swoją wiedzę i rozwijało umiejętności w tej dziedzinie.

Szkolenie - „Specyfika funkcjonowania i komunikacji osób Głuchych"

Utworzono dnia 11.08.2022

W dniu 22.07.2022 r. odbyło się szkolenie dla pracowników naszego ośrodka pt. „Specyfika funkcjonowania i komunikacji osób Głuchych".

Głównym prowadzącym był pan Piotr Krupa, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Pitagoras w Rzeszowie. Szkolenie dotyczyło obyczajowości środowiska osób Głuchych oraz sposobach ich komunikacji. Rozmawiano o napotykanych przez nie barierach i trudnościach, podejmowanych rolach społecznych i aktywności zawodowej. Umożliwiono nam także szersze zapoznanie się z tzw. Kulturą Głuchych.

Nasz Warzywniak

Utworzono dnia 21.07.2022

...koniecznie zobaczcie jakie cuda wyrosły w naszym Warzywniaku!

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,nasz-warzywniak

Wycieczki po zdrowie

Utworzono dnia 21.07.2022

Profilaktyka, leczenie i rehabilitacja to cel naszych ostatnich wyjazdów do jaskini solnej w Iwoniczu Zdroju oraz tężni w Sołonce.

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,wycieczki-po-zdrowie

Wewnętrzne zawody w tenisa stołowego

Utworzono dnia 21.07.2022

Z dużą dozą humoru i w atmosferze zdrowej rywalizacji rozegraliśmy wewnętrze zawody w tenisa stołowego. Każdy miał okazję spróbować swych sił i stanąć do rozgrywek. Wyłonieni zwycięzcy otrzymali drobne upominki a pozostali uczestnicy raczyli się pysznymi lodami.

https://blizne.naszsds.pl/galeria/g,wewnetrzne-zawody-tenisa-stolowego

czytaj dalej... na temat: Wewnętrzne zawody w tenisa stołowego

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 7

W poprzednim tygodniu: 31

W tym miesiącu: 141

W poprzednim miesiącu: 143

Wszystkich: 7265

Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w BrzozowiePowiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

https://brzozow.praca.gov.pl/
 

Gmina Jasienica Rosielna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej

gov.pl

gov.plSerwis Rzeczypospolitej Polskiej